Dzisiaj jest: 19.6.2024, imieniny: Gerwazego, Protazego, Sylwii

Pierwsze testy katalogu brzesko.org

Brzesko.org z założenia ma być serwisem poświęconym punktom użyteczności publicznej, miejscom wartym odwiedzenia, firmom i innym lokalizacjom w powiecie brzeski.

Jeśli jesteś organizatorem wydarzenia kulturalnego, rozrywkowego lub innego w powiecie brzeskim prześlij nam grafikę ze szczegółami o wymiarach 700px/190px a wzmiankę o wydarzeniu bezpłatnie umieścimy na stronie głównej serwisu i na naszym profilu fb kierując ruch na wizytówkę miejsca którego dotyczy wydarzenie.


Społecznościowy charakter serwisu pozwalać będzie na udział w jego tworzeniu wszystkim użytkownikom. Dzięki intuicyjnej obsłudze każdy z użytkowników posiada możliwość łatwego dodawania nowego miejsca, a także oceny i komentowania dodanych miejsc.
 

Użytkownik po rejestracji może stworzyć własną listę ulubionych miejsc.
 

Rejestracja w serwisie brzesko.org jest szybka oraz bezpłatna.
 

Zarejestrowani użytkownicy mają możliwość bezpośredniego wpływania na zawartość serwisu.
 

Dzięki ocenom oraz systemowi komentarzy dostępnymi przy każdej lokalizacji, zarejestrowani użytkownicy mogą pomóc innym użytkownikom w wyborze dobrej restauracji, nieprzeciętnego hotelu czy ciekawego miejsca na wypoczynek.
 

Aby się zarejestrować prosimy kliknąć w link zarejestruj się i postępować zgodnie z informacjami wyświetlanymi na ekranie komputera.
 

Zapraszamy do współpracy fotografów z naszego regionu. Poszukujemy zdjęć wszystkich obiektów i miejsc prezentowanych w katalogu, aby stał się on kompleksowy i atrakcyjny dla użytkowników.

Prosimy o poświęcenie kilku dodatkowych chwil i wypełnienie części statystycznej procesu Rejestracji. Dzięki zebranym danym lepiej poznamy Państwa potrzeby i będziemy mogli w przyszłości rozwijać serwis w kierunku, którego Państwo oczekujecie.
 

Naszym celem jest promocja regionu, dokładnie miejsc w powiecie brzeskim.


Wkrótce uruchomimy kolejne funkcjonalności serwisu, a tym czasem zapraszamy do zapoznania się z krótką instrukcją i dodawaniem miejsc w Twoim sąsiedztwie!

W przypadku jakichkolwiek trudności, pytań lub sugestii pozostajemy w kontakcie.

Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.